Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
VÕIMALUSED

Altpoolt leiad põnevaid võimalusi minna meie kaudu erinevatesse noorteprojektidesse, kus saad end täiendada mitte-formaalses õpikeskkonnas. Oma tegutsemisaastate vältel oleme saatnud noortevahetustesse sadu noori. Ka Sinul on võimalik olla üks neist! 


Rahvusvahelised noortevahetused toimuvad üldjuhul 18-25-aastastele noortele, kuid mõnikord korraldatakse ka selliseid projekte, kus saavad osaleda nooremad, 13-17-aastased või siis kuni 30-aastased noored. Igasse noortevahetusse sõidab ka grupijuht (on/võib olla vanem kui 25 eluaastat). 

Täiendavate küsimuste korral võta meiega ühendust kas pakkumise all näidatud e-postil ja/või telefonil. Huvi korral anna meile esimesel võimalusel
märku või hiljemalt pakkumise juures näidatud kuupäevaks - kohti jagub vaid loetud arv osalejatele!

NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis juba tasutud osalustasu ei tagastata. 

Projektis osalejatelt ootame ka tagasisidet, et
saaksime teha saadud hinnangutest ja soovitustest omad järeldused!

Leia meid ka Facebook'ist - Like'ides Continuous Action'i lehekülge, jõuavad uudised kõige kiiremini kas otse sinu telefoni või arvutisse! 


 
OTSIME OSALEJAID JÄRGMISTESSE NOORTEVAHETUSTESSE:
 

'Media and Radicalization' 4-12.06.2019 Svarstad, Norra
Noortevahetusele oodatakse diskuteerima meediakirjaoskuse teemadel. Koos leitakse lahendused teemadele, millist rolli mängib meediakirjaoskus radikaliseerumisele. Eestist saab projekti sõita 7 noort ja 1 grupijuht. Lisaks on osalejaid Türgist, Norrast, Portugalist, Itaaliast, Bulgaariast.
Tutvu noortevahetuse infoga.
Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 21. aprilliks.  Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Noortevahetusel osalemise tingimused: 
- vanus 18-30.a. (grupijuht võib olla vanem); 
- huvi noortevahetuse teema vastu; 
- võimaluse ise esmalt lennupiletid välja osta; 
- osalustasu 60€ tasumine MTÜ Continuous Action a/a-le.

'Guarantee Your Youth Guarantee' 6-11.06.2019 Cartagena, Hispaania
Noortevahetusele oodatakse osalejaid Hispaaniast, Itaaliast ja Eestist, et koos arutleda erinevatel ühiskonnas aktiivsetel teemadel. Projekti saab Eestist sõita 8 noort. Noortevahetuse grupijuht saab lisaks osaleda projekti eelkohtumisel, mis toimub 5-6.05.2019 Cartagenas, Hispaanias. Tutvu noortevahetuse infoga.
Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 21. aprilliks. Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Noortevahetusel osalemise tingimused: 
- vanus 18-30.a. (grupijuht võib olla vanem); 
- huvi noortevahetuse teema vastu; 
- võimaluse ise esmalt lennupiletid välja osta; 
- osalustasu 60€ tasumine MTÜ Continuous Action a/a-le.