Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
VÕIMALUSED

Altpoolt leiad põnevaid võimalusi minna meie kaudu erinevatesse noorteprojektidesse, kus saad end täiendada mitte-formaalses õpikeskkonnas. Oma tegutsemisaastate vältel oleme saatnud noortevahetustesse sadu noori. Ka Sinul on võimalik olla üks neist! 


Rahvusvahelised noortevahetused toimuvad üldjuhul 18-25-aastastele noortele, kuid mõnikord korraldatakse ka selliseid projekte, kus saavad osaleda nooremad, 13-17-aastased või siis kuni 30-aastased noored. Igasse noortevahetusse sõidab ka grupijuht (on/võib olla vanem kui 25 eluaastat). 

Täiendavate küsimuste korral võta meiega ühendust kas pakkumise all näidatud e-postil ja/või telefonil. Huvi korral anna meile esimesel võimalusel
märku või hiljemalt pakkumise juures näidatud kuupäevaks - kohti jagub vaid loetud arv osalejatele!

NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis juba tasutud osalustasu ei tagastata. 

Projektis osalejatelt ootame ka tagasisidet, et
saaksime teha saadud hinnangutest ja soovitustest omad järeldused!

Leia meid ka Facebook'ist - Like'ides Continuous Action'i lehekülge, jõuavad uudised kõige kiiremini kas otse sinu telefoni või arvutisse! 


 
OTSIME OSALEJAID JÄRGMISTESSE NOORTEVAHETUSTESSE:
 

Noortekohtumine "Youth Hands in Hands Expert & Decision Makers Meetings and Reporting Workshop" 10-15.12.2018 Istanbulis, Türgis 
Beyoğlu District National Education Directorate eestvedamisel on toimunud mitmed kohtumised Türgis ning ekspertide kohtumine Saksamaal (oktoober 2018). Noortekohtumise eesmärk on tutvustada senitehtud tööd. Tutvu lähemalt programmiga.

Eestist saame saata projekti 4 osalejat. Huvi korral täida sooviavaldus hiljemalt 26.11.2018.
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Osalemise tingimused: 
- vanus 18.-30.a.
- huvi projekti teema vastu; 
- osalustasu 60€ tasumine MTÜ Continuous Action kontole
 EE882200221036018447 (Swedbank);
- võimalus ise esmalt lennupiletid välja osta.