Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
VÕIMALUSED

Altpoolt leiad põnevaid võimalusi minna meie kaudu erinevatesse noorteprojektidesse, kus saad end täiendada mitte-formaalses õpikeskkonnas. Oma tegutsemisaastate vältel oleme saatnud noortevahetustesse sadu noori. Ka Sinul on võimalik olla üks neist! 


Rahvusvahelised noortevahetused toimuvad üldjuhul 18-25-aastastele noortele, kuid mõnikord korraldatakse ka selliseid projekte, kus saavad osaleda nooremad, 13-17-aastased või siis kuni 30-aastased noored. Igasse noortevahetusse sõidab ka grupijuht (on/võib olla vanem kui 25 eluaastat). 

Täiendavate küsimuste korral võta meiega ühendust kas pakkumise all näidatud e-postil ja/või telefonil. Huvi korral anna meile esimesel võimalusel
märku või hiljemalt pakkumise juures näidatud kuupäevaks - kohti jagub vaid loetud arv osalejatele!

NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis juba tasutud osalustasu ei tagastata. 

Projektis osalejatelt ootame ka tagasisidet, et
saaksime teha saadud hinnangutest ja soovitustest omad järeldused!

Leia meid ka Facebook'ist - Like'ides Continuous Action'i lehekülge, jõuavad uudised kõige kiiremini kas otse sinu telefoni või arvutisse! 


 
OTSIME OSALEJAID JÄRGMISTESSE NOORTEVAHETUSTESSE:
 

"We are the Others" 25.01-02.02.2020 Kielce, Poola
Meie partner Regionalne Centrum Wolontariatu viib läbi noortevahetuse, mis keskendub ühiskonnateadlikkusele kasutades erinevaid teatrilisi meetodeid. 
Projektile eelnes eelkohtumine 25-27.10.2019 Kielce's, Poolas. Tutvu lisainfoga. Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee
Osalejad on noortevahetusse kinnitatud.

"EYES ON EU - the Web Series" 15-24.03.2020 Marseille, Prantsusmaa
Continuous Action on juba üle ühe aasta olnud partner Euroopa Komisjoni poolt rahastatud projektile "Eyes on EU", mida koordineerib Eurasia Net Prantsusmaalt. Selle multiprojekti raames loovad 5 eri riigi noored 6-st episoodist koosneva filmisarja. Käsolev noortevahetus on teine kohtumine filmihuviliste vahel. Tutvu terve projekti lühikirjeldusega. Selles projektis on reisikulud kaetud 80% ulatuses. Huvi korral täida sooviavaldus või kirjuta annli@continuousaction.ee 

Noortevahetusel osalemise peamised tingimused: 
- vanus 18-30.a. (grupijuht võib olla vanem); 
- huvi noortevahetuse teema vastu; 
- osalustasu 60€ tasumine MTÜ Continuous Action a/a-le.
- võimalus esmalt ise lennupiletid välja osta.