Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
OSALEJAID OTSIME JÄRGMISTESSE  PROJEKTIDESSE: 
'iCitizen - Citizenship education and media literacy as tools to prevent political extremism on social networks' 9-15.09.2019 Palermo lähistel (Marina di Cinisi), Itaalia Ootame osalejaid koolitusele, mis keskendub meediakirjaoskusele ja kodanikuharidusele. Koolitusele on oodatud noorsootöötajad ja noortega töötavad spetsialistid kes puutuvad kokku vähemate võimalustega noortega ja/või pagulaste ja asüülitaotlejatega. Eestist on oodatud 3 osalejat. Tutvu projekti kirjelduse ja esialgse päevakavaga. Osalejad on projekti kinnitatud!

'Act ForWords' 1-11.10.2019 Bedeille, Prantsusmaa Ootame osalejaid koolitusele Prantsusmaale, mida veab eest Solafrika. Projekti raames keskendutakse erinevatele teartri tehnikatele. Tutvu projekti kirjeldusega. Eestist saame saata 2 osalejat. Huvi korral täida sooviavaldus ning küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee