Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
OSALEJAID OTSIME JÄRGMISTESSE  PROJEKTIDESSE: 
OLULINE: Koolituste ja seminaride kuupäevad võivad muutuda!

Rahvusvaheline seminar 'Purple glasses: facilitating women's empowerment' San Sebastian, Hispaania Kutsume osalema meie partneri KAEBNAI korraldatavas projektis, mille eesmärgiks on jagada erinevaid meetodeid ja tehnikaid, kuidas noortele võrdõiguslikkuse teemat tutvustada ja sel teemal noori jõustada. Tutvu lisainfoga.

'Act for Words 2' Bedeille (Toulouse lähistel), Prantsusmaa (eelduslik toimumisaeg: 2021.a. talv) Projekti eesmärgiks on tuua kokku osalejad praktiseerimaks foorumteatrit kui meetodit, mida saab kasutada diskrimineerimise käsitlemisel töös noortega. Koolitus on jätk 2019.a. oktoobris toimunud samanimelisele rahvusvahelisele koolitusele, mida korraldas Solafrika. Eestist saame koolitusele saata 2 osalejat.

'With Your Body' Toulouse Prantsusmaa (eelduslik toimumisaeg: 2022.a. algus) Koolitusel kombineeritakse tantsu ja teatrit eesmärgiga õppida oma keha ja ümbritsevat keskkonda paremini tunnetama. Projekt on jätk Solafrika korraldatud koolitustele aastatel 2016 ja 2017 ning inspireeritud nende edulugudest. Eestist saame koolitusele saata 2 osalejat.

'FAME - FAke News and sAfe use of online MEdia' Palermo, Itaalia Lisainfo tulekul.
KUIDAS OSALEDA? Huvi korral täida sooviavaldus.