Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
OSALEJAID OTSIME JÄRGMISTESSE  PROJEKTIDESSE: 
OLULINE: Koolituste ja seminaride kuupäevad võivad muutuda!
 
'Level up in Erasmus+' 03-10.10.2021 Gyumri, Armeenia Koolituse eesmärk on tuua kokku noorsootöötajaid ja noortega töötavad spetsialistid, kes soovivad saada esmased teadmised noorteprojektide korraldamisest ja läbiviimisest. Koolitus tutvustab Erasmus+ programmi eri tahke ja noorteprojektide rahastusvõimalusi. Koolitust korraldab meie partner YIC - Youth Initiative Center. Projektis saab osaleda Eestist 2 inimest. Osalejad on projekti kinnitatud.

'Act for Words 2' Bedeille (Toulouse lähistel), Prantsusmaa (eelduslik toimumisaeg: 2021.a. talv) Projekti eesmärgiks on tuua kokku osalejad praktiseerimaks foorumteatrit kui meetodit, mida saab kasutada diskrimineerimise käsitlemisel töös noortega. Koolitus on jätk 2019.a. oktoobris toimunud samanimelisele rahvusvahelisele koolitusele, mida korraldas Solafrika. Eestist saame koolitusele saata 2 osalejat.


KUIDAS OSALEDA? Huvi korral täida sooviavaldus.