Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
"LAVA" 21-27.11.2017 Nicolosi, Itaalia
Meie partner R.I.V.E. kutsub osalema projektis, mis on eelkõige suunatud Euroopa vabatahtliku teenistuse projektide kvaliteedile ja nähtavusele. Loe lähemalt ülevaadet. Tutvu rahvusvahelisel koolitusel osalemise tingimustega. Osalejad on projekti leitud!

"Back to NGO Basics" 30.11-7.12.2017 Eskisehir, Türgi Kui sind huvitab MTÜ-de töökorraldus, roll ühiskonnas ja organisatsioonide kaasatus, siis on see koolitus sulle. Eestist saame koolitusele saata 3 osalejat. Tutvu esialgse programmiga. Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel. Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee Vaba veel 1 koht!

"YMCA: Youth Mix Culture Adventure" 2-10.12.2017 Sfanthu George, Rumeenia Projekti raames keskendutakse kultuuridevahelisele kompententsidele ning nende kasutamisele rahvusvahelises noorsootöös, et paremini ellu viia ja hinnata erinevaid tegevusi. Tutvu esialgse infoga. Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel. Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee