Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
EUROOPA VABATAHTLIKU TEENISTUSE VÕIMALUSED

Siit alaleheküljelt leiad EVT (Euroopa Vabatahtlik teenistus, ingl. EVS - European Voluntary Service) projektipakkumised. Pakkumiste juures tuleb tähelepanu pöörata sellele, et mõni projekt võib olla juba rahastatud (organisatsioonid on juba eelnevalt esitanud taotluse ilma vabatahtliku nimeta) aga enamasti jagame infot projektide ja organisatsioonide kohta, kes otsivad omale vabatahtlikku ning soovivad sobiva vabatahtliku leidmisel ühise taoluse esitada. Täpsemalt on see kirjas iga pakkumise juures eraldi.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarves ettenähtud piirmäära ulatuses. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha (riigiti erinev).
Kõige kiiremini leida infot kandideerimisvõimaluste kohta kas meie kodulehel esilehelt,
meie FB lehelt ja noortele, kelle saatvaks organisatsiooniks on MTÜ Continuous Action, saadame pakkumised otse e-mailile. Kui soovid, et oleksime ka Sinule saatvaks organisatsiooniks, siis anna meile sellest teada, saates e-maili aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee.
Info, mida vajad kandideerimisel projektidesse ning kontakteerudes vastuvõtvate organisatsioonidega:
Saatev organisatsioon (sending organisation): Continuous Action
Kontaktid: Annli Heinsalu, vabatahtlik@continuousaction.ee
Meie organisatsioon on akrediteeritud, täpsem info siit. 
Soovitame kõikidel huvilistel jälgida jooksvaid projektipakkumisi, kuhu vastuvõtvad organisatsioonid lisavad infot kandideerimise ning EVT projektide kohta.


Rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalised grupiprojektid (pikkusega 2 nädalat kuni 2 kuud) erinevates riikides
Projektide vastuvõtvateks partneriteks on erinevad partnerorganisatsioonid, kes soovivad pakkuda lühiajalistes projektides osalemise võimalust just nendele noortele, kes hetkel ei õpi ega tööta või siis teiste oluliste põhjuste tõttu ei saa osaleda pikaajalisemates projektides. Lisainfo projektide kohta on leitav meie kodulehe esilehelt. 

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Catch the Experience" algusega detsembrist 2017 Itaalias
Meie 3 väga head koostööpartnerit EDUCERE, CEMEA ja ARCISTRAUSS ootavad enda juurde sügisest vabatahtlikke. Peamised tööülesanded hõlmavad tegevusi laste ja noortega erinevates laste- ja noortekeskustes ning koolides.
Loe lähemalt projekti infot kodulehe esilehelt.
Vabatahtlikud on projekti leitud!

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Face to Face Health Included!" algusega novembrist 2017 (8 kuud) Sloveenias
Cirius Kamnik otsib enda ridadesse vabatahtlikku Eestist. Loe lähemalt projektist ja täida sooviavaldus  (NB! saatvaks organisatsiooniks saad märkida MTÜ Continuous Action). Kindlasti anna ka meile teada, et teaksime omapoolse soovituse edastada.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt algusega novembrist 2017 (12 kuud) Itaalias
Meie partner Joint otsib vabatahtlikku Walden Instituuti, kus peamisteks tegevusteks on töö vähemate võimalustega laste-, noorte- ja täiskasvanutega. Loe projekti kirjeldust
Huvi korral saada meile oma CV aadressile candidature.sve@associazionejoint.org esimesel võimalusel. Kirja koopiasse lisa ka meid (vabatahtlik@continuousaction.ee)

Euroopa vabatahtlik teenistus Belgias algusega veebruar/märts 2018 (12 kuud)
Meie partner Compagnons Bâtisseurs Belgium (CBB) otsib vabatahtlikke kuute erinevasse projekti - EVS in CBB (2 kohta). Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee

Euroopa vabatahtlik teenistus Saksamaal KITA Kohlgartenstraße algusega juunist 2018 (12 kuud).
Meie partner FairBund otsib endale uut vabatahtlikku, loe esialgset projektiinfotHuvi korral saada oma sooviavaldus hiljemalt 31. jaanuariks 2018 projektiinfo juures toodud aadressile. Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee