Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
EUROOPA VABATAHTLIKU TEENISTUSE VÕIMALUSED

Siit alaleheküljelt leiad EVT (Euroopa Vabatahtlik teenistus, ingl. EVS - European Voluntary Service) projektipakkumised. Pakkumiste juures tuleb tähelepanu pöörata sellele, et mõni projekt võib olla juba rahastatud (organisatsioonid on juba eelnevalt esitanud taotluse ilma vabatahtliku nimeta) aga enamasti jagame infot projektide ja organisatsioonide kohta, kes otsivad omale vabatahtlikku ning soovivad sobiva vabatahtliku leidmisel ühise taoluse esitada. Täpsemalt on see kirjas iga pakkumise juures eraldi.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarves ettenähtud piirmäära ulatuses. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha (riigiti erinev).
Kõige kiiremini leida infot kandideerimisvõimaluste kohta kas meie kodulehel esilehelt,
meie FB lehelt ja noortele, kelle saatvaks organisatsiooniks on MTÜ Continuous Action, saadame pakkumised otse e-mailile. Kui soovid, et oleksime ka Sinule saatvaks organisatsiooniks, siis anna meile sellest teada, saates e-maili aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee Samuti ootame projektidest huvitunuid liituma meie infolistiga, et olla kursis meie võimalustega.
Info, mida vajad kandideerimisel projektidesse ning kontakteerudes vastuvõtvate organisatsioonidega:
Saatev organisatsioon (sending organisation): Continuous Action
Kontaktid: Annli Heinsalu, vabatahtlik@continuousaction.ee, +372 6881 896
Meie organisatsioon on akrediteeritud, täpsem info siit. 
Soovitame kõikidel huvilistel jälgida jooksvaid pakkumisi kodulehel Youth Networks, kuhu vastuvõtvad organisatsioonid lisavad infot kandideerimise ning EVT projektide kohta.


Rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalised grupiprojektid erinevates riikides
Projektide vastuvõtvateks partneriteks on erinevad partnerorganisatsioonid, kes soovivad pakkuda lühiajalistes projektides osalemise võimalust just nendele noortele, kes hetkel ei õpi ega tööta või siis teiste oluliste põhjuste tõttu ei saa osaleda pikaajalisemates projektides. Lisainfo projektide kohta on leitav meie kodulehe esilehelt.

Juba rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Youth Volunteering Together" Gyumri's, Armeenias algusega juuli 2017 (12 kuud).
Meie partner Gyumri Youth Initiative Centre ootab alates juulist enda juurde 2 vabatahtlikku Eestist. Projektitegevused on suunatud kohalikele lastele ja noortele. Loe lähemalt plaanitavatest tegevustest.
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee esimesel võimalusel. Vaba veel 1 vabatahtliku koht.

Juba rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Wildlife Rescue" Belgias algusega juulist 2017 (12 kuud). 
Meie partner VOC Oostende ootab vabatahtlikku, kelle ülesandeks saab hoolitseda loomade heaolu eest loomade keskuses (Wildlife Rescue Center). 
Täpsema lisainfo avaldame 2017. a. alguses. 
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "EVS for Solidarity and Social Inclusion" algusega oktoobrist 2017 (10 kuud).
Meie Itaalia partner AFSAI-ga koostöös saaksime saata sügisest vabatahtliku eakate päevakeskusesse Rifugio Carlo Alberto. Loe rohkem infot.
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee