Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
EUROOPA VABATAHTLIKU TEENISTUSE VÕIMALUSED

Siit alaleheküljelt leiad EVT (Euroopa Vabatahtlik teenistus, ingl. EVS - European Voluntary Service) projektipakkumised. Pakkumiste juures tuleb tähelepanu pöörata sellele, et mõni projekt võib olla juba rahastatud (organisatsioonid on juba eelnevalt esitanud taotluse ilma vabatahtliku nimeta) aga enamasti jagame infot projektide ja organisatsioonide kohta, kes otsivad omale vabatahtlikku ning soovivad sobiva vabatahtliku leidmisel ühise taoluse esitada. Täpsemalt on see kirjas iga pakkumise juures eraldi.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarves ettenähtud piirmäära ulatuses. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha (riigiti erinev).
Kõige kiiremini leida infot kandideerimisvõimaluste kohta kas meie kodulehel esilehelt,
meie FB lehelt ja noortele, kelle saatvaks organisatsiooniks on MTÜ Continuous Action, saadame pakkumised otse e-mailile. Kui soovid, et oleksime ka Sinule saatvaks organisatsiooniks, siis anna meile sellest teada, saates e-maili aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee.
Info, mida vajad kandideerimisel projektidesse ning kontakteerudes vastuvõtvate organisatsioonidega:
Saatev organisatsioon (sending organisation): Continuous Action
Kontaktid: Annli Heinsalu, vabatahtlik@continuousaction.ee
Meie organisatsioon on akrediteeritud, täpsem info siit. 
Soovitame kõikidel huvilistel jälgida jooksvaid projektipakkumisi, kuhu vastuvõtvad organisatsioonid lisavad infot kandideerimise ning EVT projektide kohta.


Rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalised grupiprojektid (pikkusega 2 nädalat kuni 2 kuud) erinevates riikides
Projektide vastuvõtvateks partneriteks on erinevad partnerorganisatsioonid, kes soovivad pakkuda lühiajalistes projektides osalemise võimalust just nendele noortele, kes hetkel ei õpi ega tööta või siis teiste oluliste põhjuste tõttu ei saa osaleda pikaajalisemates projektides. Lisainfo projektide kohta on leitav meie kodulehe esilehelt.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Momentum NW Volunteer" Inglismaal, algusega augustist 2017 (11 kuud)
Meie partner Momentum otsib enda juurde vabatahtlikku, kes abistaks erinevate projektitegevuste juures. Loe lühiinfot plaanitavatest tegevustest.
Sooviavalduste vastuvõtmine projekti on lõppenud ja vabatahtlik projekti leitud.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "The Great Volunteers of Kalmar County 2017" algusega septembrist (12 kuud) Högsby's, Rootsis
Meie partner KUMULUS otsib vabatahtlikku, kelle ülesandeks on noortekeskuses abistamine - lastele erinevate töötubade läbiviimine, näituste ja ürituste korraldamine. 
Vabatahtlik on projekti leitud.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "EVS for Solidarity and Social Inclusion" algusega oktoobrist 2017 (10 kuud) Itaalias
Meie Itaalia partner AFSAI-ga koostöös saaksime saata sügisest vabatahtliku eakate päevakeskusesse Rifugio Carlo Alberto. Loe rohkem infot.
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Catch the Experience" algusega oktoobrist 2017 Itaalias ja Hispaanias
Meie 3 väga head koostööpartnerit EDUCERE, CEMEA ja ARCISTRAUSS ootavad enda juurde sügisest vabatahtlikke. Peamised tööülesanded hõlmavad tegevusi laste ja noortega erinevates laste- ja noortekeskustes ning koolides.
Loe lähemalt projekti infot kodulehe esilehelt.
Huvi korral saada meile sooviavaldus esimesel võimalusel.

Euroopa vabatahtlik teenistus Prantsusmaal algusega oktoobrist 2017 (10 kuud)
Meie partner ADICE otsib enda sekka vabatahtlikku, kes abistaks erinevate projektide läbiviimisel ja koordineerimisel kohalikult ja rahvusvaheliselt. Lisainfo lähiajal. 
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee

Euroopa vabatahtlik teenistus Wörgl's, Austrias algusega septembrist 2017 (12 kuud) 
Meie hea partner InfoEck otsib vabatahtlikku Volkshilfe Tirol/BETA juurde. Vabatahtlikult eeldatakse algtaset Saksa keeles (A1/A2). Loe projekti täpsemat kirjeldust. Huvi korral saada oma sooviavaldus aadressile erika.mischitz@infoeck.at hiljemalt 5. juuliks. Pane 
kandideerimisel kirja koopiasse ka vabatahtlik@continuousaction.ee, et teaksime omaltpoolt soovituse organisatsioonile edastada.

Euroopa vabatahtliku teenistuse pikaajaline projekt Nagyvazsonys, Ungaris 1.09.2017-30.04.2018
Meie hea partner Fekete Sereg otsib vabatahtlikku oma organisatsiooni tegemiste juurde abiks. Loe lisainfot projekti kohta siit. Huvi korral võta meiega ühendust vabatahtlik@continuousaction.ee

Euroopa vabatahtlik teenistus Belgias algusega veebruar/märts 2018 (12 kuud)
Meie partner Compagnons Bâtisseurs Belgium (CBB) otsib vabatahtlikke kuute erinevasse projekti - EVS in CBB (2 kohta),