Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Pikaajalised Euroopa vabatahtliku teenistuse projektid


Võimalus saada osa pikaajalisest Euroopa vabatahtliku teenistuse projektidest.
Saatvaks organisatsooniks Eestist on MTÜ Continuous Action.

"Le Fai" esimesel võimalusel eelistatult maist 2018 (8 kuud) Le Saix, Prantsusmaa 
Vabatahtliku ülesandeks on erinevate töölaagrite läbiviimine, animatsiooniteemaliste töötubade korraldamine ja vabatahtliku teenistuse info jagamine. Tutvu projektiga
Huvi korral saada meile sooviavaldus esimesel võimalusel.

Pikaajaline projekt alates maist 2018 (8 kuud) Göteburgi lähedal, Rootsi
Meie partner Hastakäsen võtab vastu kuni 5 vabatahtlikku erinevatest riikidest (Eesti, Itaalia, Hispaania, Saksamaa). Tutvu organisatsiooniga ning tegevustega.

"Youth Volunteering Together" esimesel võimalusel alates maist 2018 (9 kuud) Gyumri, Armeenia

Otsime vabatahtlikku, kes oleks valmis aitama korraldada ja läbi viia erinevaid noortesündmusi. Lisainfo siin. Üks vabatahtlik Eestist on juba oma teenistust alustanud, otsime kaasvabatahtlikku osalema projektis alates kevadest.
Vabatahtlik on leitud!

"KITA Kohlgartenstraße" alates juunist 2018 (12 kuud) Leipzigis, Saksamaal
Rahvusvaheline lasteaed Saksamaal otsib endale abikätt alates suvest. Vabatahtlik viib lastele läbi erinevaid tegevusi ja jagab vabatahtliku teenistuse teemalist infot kohalikus kogukonnas. Tutvu projektiga siin
Vabatahtlik on leitud!

"Volunteer Together for Inclusion" alates septembrist 2018 (6 kuud), Põhja-Itaalias 
Vabatahtlikku oodatakse tööle Insieme Si Puo keskusesse, mis pakub erivajadustega täiskasvanutele erinevaid päevategevusi. Tutvu projekti infoga.


Huvi korral täida soovivavaldus või kirjuta annli@continuousaction.ee esimesel võimalusel.

NB! Suur osa vabatahtliku teenistuse projekte esitati meie vastuvõtvate partnerite poolt Erasmus+ programmi II rahastustähtajaks, mis oli 26.04. Suve alguses saame teada, milliseid uued pikaajalised projektid alates sügisest on saanud rahastuse. 

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat (nendes projektides 18-30.a.). Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Erasmus+ rahastusreeglitele. 
Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 


Lisatud: 5.03.2018 // 0:00