Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
Hetkel pakume võimalust osaleda järgmistel rahvusvahelistel koolitustel: 

"Your Body is a Voice II" 14-24.05.2017 Ganties, Prantsusmaa
Koolitus on jätk eelmisel aastal läbiviidud koolitusele, mis keskendus tantsule, kui meetodile. Loe lähemalt projektist. Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel. Küsimuste korral kirjuta
annli@continuousaction.ee

"What Music is Playing on Your Stereotype" 10-17.06.2017 Berliin, Saksamaa
Koolitus kutsub kokku noortega töötavad spetsialistid, et leida meetodeid arutlemiseks teemasid stereotüüpide, diskrimineerimise ja tolerantsuse suhtes. Loe lähemalt esmast infot.
Tutvu rahvusvahelisel koolitusel osalemise tingimustega. Küsimuste korral võta ühendust annli@continuousaction.ee


Nendesse projektidesse on osalejad leitud:

"Let's Act! Forum Theatre to be (re)born as citizen!" 18-29.05.2017 Aurel, Prantsusmaa
Rahvusvahelisel koolitusel keskendutakse foorumteatri meetodile ning selle kasutamisele noorsootöös. Loe lähemalt projekti kohta. Koolitusele saame Eestist saata 3 osalejat.
Tutvu rahvusvahelisel koolitusel osalemise tingimustega.

"YESESD - Youth Engagement in Social Entrepreneurship for Sustainable Development" 1-8.06.2017 London, Inglismaa Koolitus keskendub noorte ettevõtlikkuse ja teadlikkuse tõstmisele keskkonna teemadel. Loe tegevuste kohta koolitusel. Projekti korraldab meie partner Worldview Impact. Eestist oodatakse projekti 3 osalejat.

"Human Rights Education Among Young People in Local Voluntary Projects" 4-10.06.2017 Viin, Austria
Meie hea partner Grenzenlos ootab osalejaid inimõiguste teemalisele koolitusele, mis on jätk koolitustest 2015. ja 2016. aastal. Tutvu koolituse esialgse päevakavaga. Eestist oodatakse 2 osalejat.
Tutvu rahvusvahelisel koolitusel osalemise tingimustega.

"
HumanitYouth Campaign" 16-24.06.2017 Recoaro Terme, Itaalia
Projekti eesmärgiks on arutleda pagulaste ja sisserändajate olukorda, mõista selle põhjuseid, et luua positiivsem lähenemine migatsiooniteemadele. Eestist oodatakse 2 osalejat. Tutvu projekti kirjelduse ning koolitusel osalemise tingimustega.