Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
Hetkel pakume võimalust osaleda järgmisel rahvusvahelistel koolitustel: 

"Millennium: New Trends and Challenges in Human Rights Education for Youth" (täpsed kuupäevad selgumisel!) Cagliari (Sardiinia), Itaalia
Koolitusel arutletakse inimõiguste teemal vähendamaks ebavõrdsust, rassismi, diskrimineerimist eelkõige noorte hulgas. Projekti saame Eestist saata 4 osalejat.
Tutvu ka koolitusel osalemise tingimustega ning huvi korral täida ära sooviavaldus. Reisikulud projekti toimumisriiki kaetakse kuni 100%, projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 360€.
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

"Youth Prevention" 14-21.10.2016 Marseille, Prantsusmaa
Koolituse peateemaks on ennetustegevused noortega töös. Projekti saame Eestist saata 2 osalejat. Loe lähemalt projekti kohta. Reisikulud projekti toimumisriiki kaetakse kuni 100%, projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 360€. Piletid tuleb esmalt osalejatel ise välja osta.
Tutvu ka koolitusel osalemise tingimustega ning huvi korral täida ära sooviavaldus hiljemalt 2. septembriks.
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

"iCandidate: European Jobs and Entrepreneurship Personal Branding 2.0" 17-22.10.2016 Madrid, Hispaania
Otsime osalejaid seminarile, mis tutvustab erinevaid meetodeid kaasamaks noori efektiivsemalt tööturul. Koolitust korraldab Building Bridges. Lisame lähiajal rohkem infot projektist. Eestist saame saata 2 osalejat.
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Nendele koolitustele on juba osalejad leitud:

"Your Body is a Voice" 5-15.09.2016 Toulouse'i lähistel, Prantsusmaa
Projekt keskendub erinevatele tantsustiilidele ning tantsule kui vahendile mida kasutada enesearenguks ja suhtlemiseks. Lähem info projektist on siin.
Eestist saame saata 2 osalejat (vanuses 18+).
Reisikulud projekti toimumisriiki kaetakse kuni 100%, projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 360€. Piletid tuleb esmalt osalejatel ise välja osta.
Tutvu ka koolitusel osalemise tingimustega.

"CCC: Communicate, Create, Cooperate!" 17-25.09.2016 Saint George, Rumeenia
Projekt toob kokku osalised arutamaks koostöös õppimise teemadel ning erinevate õpetamis- ja õppimistehnikate kasutamisel töös vähemate võimalustega noortega. Loe lähemalt projektiinfot.
Tutvu ka koolitusel osalemise tingimustega.

"Santa Barbara" 19-26.09.2016 Yerevan, Armeenia
Koolitusele on oodatud eelkõige noorsootöötajad, kes töötavad vähemate võimalustega noortega, et ühiselt arutada sellise sihtgrupi toetusvõimalusi. Loe lähemalt projektist.
Tutvu ka koolitusel osalemise tingimustega.